אודותינו

מפות הם כלי עזר ניווטי, החיוני לכולנו.
אם בעבר, נעשה שימוש במפות העשויות מנייר, דבר שאילץ כל אחד ואחת מאיתנו ללכת במיוחד אל החנות על מנת לרכוש אותן, הרי שכיום ישנם כלי עזר יעילים יותר, המוענקים לכם באתר אינטרנט זה, לרבות מדריכי מפות שיאפשרו לכם להתמצא בשטח הרצוי.

 

אנו מציעים לכם מודל מוקטן של מציאות מרחבית-גיאוגרפית, באמצעות סוגי מפות שונות באינטרנט:

  • מפות בעולם - טיול בארץ זרה, יכול להיות חוויה מרגשת ומסעירה, אם אתם משתמשים בכלי ההתמצאות הנכונים ומתכננים את מסלולי הטיול מראש. שימוש במפות אינטרנטיות, של שלל מדינות בעולם, יעזרו לכם למצוא את היעדים אליהם תהיו מעוניינים להגיע ואף להדפיס את מסלול ההגעה אל כל מיקום בו תחפצו.
  • מפות בישראל - באתר מפות אינטרנטיות של ישראל, תוכלו למצוא רחובות בעיר שאינה מוכרת לכם, תמצאו אתרים ספציפיים בכל עיר, תוכלו לתכנן מסלול מקוצר ליעד הנדרש, לאתר מידע לגבי הזמן והקילומטראז' אותו תצטרכו לבצע מרגע היציאה ועד ההגעה לנקודת היעד ועוד.
  • מפות סיורים בארץ - ניתן לתכנן סיורים וטיולי שטח, או טיולים בכבישים ברכב פרטי, שכור או ליסינג תפעולי שונים ומגוונים ברחבי הארץ, באמצעות מפות באינטרנט.
  • מפות באמצעות ה-GPS - מפות אלקטרוניות מעודכנות אלו, מאפשרות לכם להגיע לכל מקום בארץ ובעולם, תוך ליווי צמוד בעודכם נוהגים ברכב.

 

במדריך המפות אנו דואגים שלא תטעו בדרך...

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: