אטרקציות לילדים במרכז

אטרקציות לילדים במרכז

שבת בבוקר הגיעה , אתם עדיין במיטה וברקע שומעים שהילדים כבר התעוררו ואתם מתחילים להיכנס לבהלה קלה – מה נעשה איתם היום? אז במקום לקחת אותם עוד פעם לגן השעשועים שאת מתקניו הם כבר מיצו עד תום הכנו עבורכם רשימה של מקומות ואטרקציות  במרכז שכל ילד ישמח לבלות בהם. ואם הילדים מאושרים אז גם אתם...

גן המדע ע"ש קלור ברחובות

מוזיאון המדע ברחובות הינו המוזיאון הראשון בעולם שנמצא תחת כיפת השמיים. המוזיאון מציע מסע חוויתי להבנת המושגים והפיסיקה שמאחורי תופעות הטבע היומיומיות. בין היתר תוכלו ללמוד ולחקור את מהירות הקול, גלים וכאוס.
בגן המדע למעלה מ- 80 מוצגי קבע והדרכות מרתקות. גולת הכותרת של הגן הוא המתחם אקולוגי הנמצא תחת כיפה ענקית – האקוספירה ובה צמחים ובעלי חיים ייחודיים מכל רחבי תבל. בנוסף ישנם סדנאות ותערוכות מתחלפות בנושאים שונים כגון "קור כלבים" "חם, מתחמם" "ותפעילו ת'מוח" המוקדשת לאיבר הכי מדהים בגוף האדם.

מוזיאון הילדים בחולון

המילה מוזיאון אולי לא תמשוך את הילדים, אבל דעו לכם כי מוזיאון הילדים בחולון הוא הכל חוץ ממוזיאון. המוזיאון הוא למעשה מרכז פעילויות חווייתיות לילדים בה הילדים לומדים באמצעות התנסות וחשיבה. המוזיאון שונה משאר האטרקציות לילדים במרכז והוא מכיל ערך מוסף חינוכי.
במוזיאון מסלולי פעילויות רבים כמו "המסע לתיקון ממלכת הזמן", "הזמנה לשקט" העוסקת בתקשורת ומועברת על ידי מדריכים חרשים, "ודיאלוג עם הזמן" ו"דיאלוג בחשיכה" המודרכת על ידי מדריכים עיוורים. לאחרונה נערכים במוזיאון סיורים באמצעות משחק ופעילויות משותפות להורים וילדים.
המוזיאון מתאים לילדים החל מגיל שלוש וישנם פעילויות המתאימות אפילו למבוגרים. קחו בחשבון כי כל הסיורים מודרכים ויש לתאם אותם מראש.

פארק נחשונית בקיבוץ נחשונים

פארק נחשונית הוא כמו זכייה בפרס הראשון בלוטו בשביל הילדים. זהו פארק שמשלב 3 אטרקציות בכרטיס ובמקום אחד:
• פארק מים המכיל  שלוש בריכות שונות  ומגוון של מגלשות ומתקנים.
• פארק שעשועים המותאם לילדים המכיל קרוסלות שונות,  סירות פדלים, אומגה ענקית ועולם שלם וצבעוני המותאם לילדים.
• גולת הכותרת של הפארק, לפחות בעיני המבוגרים, הוא הפארק מוטורי המכיל מכוניות מתנגשות, מסלול קארטינג, רחפות אבוב וחשמליות מארץ האגדות.
מדי שבת מתקיימים בפארק פעילויות שבבוקר הכוללות הצגות, מופעים והצגות ילדים, וכן שלל של פעילויות, סדנאות יצירה והעשרה.


חוויה חקלאית במזכרת בתיה

חוויה חקלאית בכפר תהפוך את הילדים שלכם לאיכרים וחקלאים ממש כמו לפני 200 שנה ועם שימוש בכלים אותנטיים ואמיתיים. במסגרת הפעילויות השונות (המתחלפות בהתאם לעונה) הילדים, קוצרים, מוסקים, קוטפים ובוצרים ולומדים את מהות משק העבודה החקלאית כפי שהיו נהוגים בימי קדם. 
כל פעילות משולבת בהצגות בהשתתפות הילדים וכוללת נסיעה בטרקטור וסעודה שוק איכרים הכוללת: חומוס ולבנה ,שמן זית, עגבניות מיובשות, לימון כבוש, לימונצלו חריף, ושוקולד למריחה+ כיכרות לחם.
הפעילויות מתאימות למגוון רחב של גילאים ומתקיימות בלב ליבו של משק ארקין הקסום בלב ליבו של כרם פרטי ומדהים ביופיו. ניתן לחגוג במקום ימי הולדת ומומלץ לתאם את הביקור מראש.

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: