אינטרנט ואפליקציות

אינטרנט ואפליקציות

אתרי מפות וירטואליות

פעם היתה חלוקת תפקידים ברורה באוטו – הנהג (לרוב הגבר) נוהג ברכב ועסוק בתנאי הדרך, כשלצידו הנוסע (לדוגמא – אישתו), לפניה פרושה מפת דרכים גדולה ומסורבלת (המסתירה בד..
קרא עוד ››

מפות באינטרנט

הקליקו את צמד המילים "מפות באינטרנט" והיחשפו לעולם חדש, יעיל, קל ונוח.
שנות האלפיים אינן עוד שנים של ספרים ומחברות, אם כי שנים של טכנולוגיה שרק ממשיכה להתפת..
קרא עוד ››

מפות סיורים

בין אם נתכנן טיול בארץ או בחו"ל, כזה שיכלול גם סיורים רגליים בתוכו, מפות סיורים הינן מצרך חיוני ונדרש בכל הזדמנות שכזו. אמנם יתכן שאנו משתייכים לאותם אלה שניחנו בחוש כיו..
קרא עוד ››

מפות והתמצאות ב GPS

מפות דרכים באוטו היו פעם פריט חובה לכל נהג, כיום עם עידן ה-GPS , מפות אלקטרוניות מחליפות את מפות הנייר וחוסכות זמן ומקום עבור הנהגים. כמו האפשרות האינטרנטית למצוא טיסות זולות..
קרא עוד ››

מפות במכשירים סלולריים

הטכנולוגיה היום מתקדמת, משתפרת ומתפתחת בקצב משמעותי מאוד, ולא תמיד אנו יכולים להמשיך ולעקוב אחריה כל הזמן. היכולת שלנו להיות מעודכנים תלויה ברצון שלנו להבין עד כמה המכשירים ש..
קרא עוד ››

אתרי מפות

לנוחיותכם ריכזנו מספר אתרי מפות פופולאריים:

 

קרא עוד ››

אפליקציית מפות

רוב האנשים זוכרים את כניסתה של אפליקציית מפות ה- וויז לשוק הטלפונים הסלולאריים. אם עד אותו שלב רוב האנשים השתמשו באפליקציית ה- GPS שעלתה כסף, "הילד החדש" של אפליקצי..
קרא עוד ››

אפליקציית ניווט או GPS

רבים תוהים האם יהיה עדיף למכור את מכשיר ה- GPS שלהם וזאת משום שהם שיש להם תוכנות שונות לניווט, כמו למשל  GPS  המותאם למכשירים סלולאריים ותוכנת הניווט הקהילתית WAZE ..
קרא עוד ››

האפשרי לטייל בלי מפת נייר

העידן הטכנולוגי מציע לנו האזרחים המקומיים שיפור ניכר בהתנהלות היומיומית, החל מאיתור מידע הזמין לנו ברשת ועד סיוע בדרכים והגעה ליעדינו בקלות וללא כל קושי. אם בשנים שעברו נהגנו..
קרא עוד ››

גלקסי 5 כל מה שצריך לדעת על המכשיר

כיום, אין צל של ספק שתחום הטלפונים הסלולריים לא נח על שמריו אפילו רגע אחד. בכל שנה, יוצאים לשוק אינספור דגמים, שמאיימים לשנות את חוקי המשחק, וחלקם נמכרים בכמויות אדירות בכל ר..
קרא עוד ››

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: