אפשרויות נופש בקיץ

אפשרויות נופש בקיץ

הקיץ בכלל והחודשים יולי- אוגוסט, חודשי החופש הגדול בפרט, הם המועד שבו רבים יוצאים לחופש ולנופש בארץ או מחוץ לה. את הטרמינל בשדה התעופה גודשים רבים. יעדים נחשקים באירופה, בארצות הברית, במזרח הרחוק מהווים מקור משיכה לרבים. יש המעדיפים לחוות את ההגעה לחו"ל באמצעות טיולים מאורגנים בעוד אחרים מתכננים טיול באופן עצמאי, שוכרים רכב בארץ היעד ולא תלויים באיש מלבד בעצמם.

הקיץ החם מניע רבים לצאת לאתרי בילוי ונופש אטרקטיביים כגון מלונות "הכלל כלול"- במירכאות או בלעדיהן, לנטוע אוהל על שפת ים (הוי, כנרת שלי) או סתם לרבוץ בטן גב על שפת בריכה במלון.

 

ספינת התענוגות והשעשועים מציעה כרוזים משגעים

בשנים האחרונות גובר הביקוש למסע תענוגות באמצעות ספינות קרוז.חברת רויאל קריביאן לדוגמה, מציעה מגוון מסלולים אטרקטיביים לשיט תענוגות ברחבי העולם. צי של 25 אוניות (ועוד חמש בהזמנה) מאפשר לה להציע נופש  במתכונת של בית מלון צף, המנגיש ומזמן ארוחות גורמה, בתי קפה, צוותי הווי ובידור, הופעות אמנים, מועדונים, ברים, סרטים ואפשרויות בילוי נוספות. הבחירה באחת מאוניות הפאר של החברה היא בחירה טבעית ומתבקשת ולו רק מעצם היותה חברה החולשת על חמישית משוק שיט התענוגות בעולם.

 

היצע בלתי נדלה של אפשרויות נופש

הרשת מלאה הצעות לנופשים לכל יעד שניתן להעלותו על הדעת ולחלום להגיע אליו. בחודשים שהביקוש גבוה בהם לחופש ולנופש המחירים עולים. זה טבעי וצפוי. מי שיכולים לתכנן את מועד החופשה ואת יעדה מבעוד מועד יכולים לשריין לעצמם מקומות ולשלם עבורם חודשים אחדים לפני היציאה ובכך ליהנות ממחיר מופחת, אבל- אל דאגה: יש מקום לכולם. גם מבצעים של הדקה ה- 90 יכולים להיות אטרקטיביים ובמחירים נוחים.

 

טיסה או הפלגה

טיסה או הפלגה- בים, באוויר או ביבשה, כל הדרכים מובילם בקיץ אל אתרי נופש בארץ או מחוץ לה. תכנון מושכל של חופשה או נופש, בארץ או בחו"ל מצדיק ובמידה רבה מחייב להיערך לכך מבעוד מועד, להקצות תקציב ייעודי למטרה זו.

רבים עובדים קשה בעבודה או אף בכמה עבודות. המאמץ המתמשך תובעני ושוחק. תמיד יש מטלות. תמיד קשה להתפנות וליהנות מזמן איכות. תכנון חופשה מאפשר לייעד ולייחד פסק זמן שכל כולו מוקדש להנאה ולרגיעה. יש מי שמסוגלים לכך רק כאשר הם בחוץ לארץ, מנותקים מכל רעשי הרקע ומהסחות שעת של זוללי זמן שונים. חלק בלתי נפרד מההנאה מחופשה בחוץ לארץ היא מעצם היכולת להינתק מכל אלה.

שפע היצעים של חופשה במתכונות רבות וביעדים רבים מקל על מי שרוצים לצאת הקיץ לטייל ולבלות. התחרות בין החברות השונות גורמת להוזלת מחירים, וזה הצד השני, המאזן, שך הביקוש הרב הגורם לעלייתם. על מנת ליהנות מהחופשה, להפיק ממנה את המרב ולמצות ממנה את המיטב מומלץ לתכנן אותה בקפידה.

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: