מקומות שלא כדאי לפספס בפאפוס

בתקופה העתיקה של רומא, פאפוס נחשבה עיר הבירה של כל האי קפריסין ומרכז הפעילות שכן שם. כיום, עיירת החוף פאפוס, מציעה אלמנטים דומים של תרבות ורוח, חיי לילה ומסעדות, סיורים לצד ש..
קרא עוד ››

מפות בעולם

תייר מזדמן הוא אמנם סרט קלאסי שרבים מאיתנו מכירים, אך הוא גם מושג המגדיר אדם שיצא מהמעגל הסביבתי גיאוגרפי שלו והחליט להכיר חלקים שונים במדינות שונות.

כל אחד ואחד מ..
קרא עוד ››

מפות של ישראל

נפל בחלקנו הכבוד להיות חלק מתושבי ישראל, אך האם אנחנו באמת מכירים את מדינתנו?
לרוב אנו מתגוררים באזור אחד של המדינה, ובמהלך חיינו אנו מטיילים או מבקרים באזורים שונים ..
קרא עוד ››

בכיוון צפון

אחד מהאזורים המזמינים והמתויירים שיש לצפון הארץ להציע הוא חלקו המערבי של הגליל. נמצאת בו אחת מרצועות החוף המרשימות והיפות, המשתרעת מראש הנקרה שבצפון ועד לעכו בדרום, כמו כן יש..
קרא עוד ››

הכנת מפות לטיול בחו"ל

טיול לחו"ל היא חוויה מרגשת כל פעם מחדש, משום שאתם עתידים להגיע למדינה חדשה שטרם ביקרתם בה, או לחילופין לאזור חדש למשל קרא עוד ››

דרום אמריקה – טיולים מאורגנים

בשנים האחרונות כל נושא הטיולים המאורגנים תפס תאוצה משמעותית, היום ניתן לראות אנשים בכל הגילאים יוצאים לטיולים מאורגנים ונהנים מחוויה בזווית אחרת לגמרי.

דרום אמריקה..
קרא עוד ››

שירותי דרך

יציאה אל טיול בשטח לא יודע, במקום חדש, בין אם בצפון הארץ או בדרומה, דורשת מאיתנו תכנון מוקדם. בשביל שלא נלך לאיבוד, שנדע בדיוק לאן להגיע, איפה כדאי לנו לעצור להתרעננות או איל..
קרא עוד ››

אפשרויות נופש בקיץ

הקיץ בכלל והחודשים יולי- אוגוסט, חודשי החופש הגדול בפרט, הם המועד שבו רבים יוצאים לחופש ולנופש בארץ או מחוץ לה. את הטרמינל בשדה התעופה גודשים רבים. יעדים נחשקים באירופה, בארצ..
קרא עוד ››

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: