מפות והתמצאות ב GPS

מפות והתמצאות ב GPS

שימוש במפות ומכשירי ניווט

מפות דרכים באוטו היו פעם פריט חובה לכל נהג, כיום עם עידן ה-GPS , מפות אלקטרוניות מחליפות את מפות הנייר וחוסכות זמן ומקום עבור הנהגים. כמו האפשרות האינטרנטית למצוא טיסות זולות, כמו שהעידן המודרני מאפשר לכל עסק קטן קשר ישיר עם לקוחות באמצעות חיוג שמות, כך ה-GPS מקל על אורח החיים המודרני. הדבר החשוב ביותר בהתמצאות במפות זאת כתובת, ככל שהיא תהיה מדויקת יותר, כך יהיה מעשיר הניווט יעיל יותר. את כתובתם של עסקים שונים תוכלו למצוא בקלות על ידי חיוג שמות לעסקים המבוקשים. כן, החיים המודרניים יכולים להיות פשוטים כמו למצוא טיסות זולות בלחיצת כפתור.

 

מפות והתמצאות בGPS – התעדכנות במפות

חברות הניווטים האלקטרוניים מוציאות לשוק כל כמה חודשים מפות מעודכנות הלוקחות בחשבון שינויים בכבישים, כבישים חדשים ועוד... על ידי חיוג שמות לחברת הGPS-  שלכם תוכלו לקבל מידע לגבי הורדת המפות העדכניות ביותר. ניתן גם להוריד מפות דרך אתרי האינטרנט ובו זמנית, להתעדכן באפשריות של טיסות זולות. גם בחו"ל תוכלו למצוא את המפות האלקטרוניות הרלוונטיות והעדכניות ביותר לאזור הנסיעה המבוקש. התעדכנות אוטומטית במפות תעשה על ידי התאמה אישית של מכשיר הניווט והורדת תוכנות מתאימות. חשוב להתעדכן במפות החדשות, כיוון שכבישים הארץ עוברים שינויים בשנים אילו למען נוחותכם.

 

מפות והתמצאות ב- GPS - החיים בלחיצת כפתור

האינטרנט מספק לנו כיום את כל המידע הדרוש לחיים נוחים ויעלים, החל מקניות און ליין, טיסות זולות ומידע רלוונטי לעבודתנו. חיוג שמות האפשר קשר ישיר עם חברות וספקים ללא צורך לזכור מספרים. רבות מהחברות שמספקות מכשירים ותוכנות ל- GPS נמצאות גם על חיוג שמות ומאפשרות לכם לקבל מידע רלוונטי ומיידי. גם בנסיעה עצמה, תוכנות רבות מתוכנתות לתת מענה על פי שם בית עסק ולא רק על פי כתובת. במידה ואין במכשיר את הכתובת של האתר הדרוש לנו, נוכל, ללא חיפוש במדריך הטלפונים, לקבל את הכתובת הרלוונטית על ידי חיוג לעסק המבוקש C עזרת חיוג שמות.

 

מפות והתמצאות – להקשיב לדרך

תוכנות הGPS מאפשרות הקשבה להוראות הדרך על ידי תוכנה קולית ומעבירות את מרכז הכובד של תשומת הלב של נהג לכביש. בניגוד למפות נייר שהצריכו עצירה על מנת לתאם נ.צ , בנסיעה עם נווט אלקטרוני ,העדכון הוא תוך כדי נסיעה . דרך זו מביאה לחיסכון בזמן ומאמץ ומשפרת את יכולת ההתמצאות בכך שמסלול הרכב ידוע למכשיר ואין צורך לתאם על פי מראה עיניים. שימוש במפות אלקטרוניות וכן אפשרות של חיוג שמות, התעדכנות בכתובות במהלך הנסיעה ועוד, ייעלו את יום העבודה ויחסכו לכם זמן ודלק על חיפושים מיותרים וטעויות בניווט. שנות ה-2000 מבטיחות למי שעבודתו כוללת נסיעות רבות, מהירות ויעילות בדרך.

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: