תכונות ניווט ברכבי ליסינג

תכונות ניווט ברכבי ליסינג

להגיע מכל מקום לכל מקום בקלות

בעבר, כל בעל רכב נהג להחזיק ברכבו מפות מסורתיות. מפות אלו שימשו את כלל הנהגים בעיקר לשם ניווט ויכולת להתמצא בעיר אליה הם הגיעו, ללא קושי או בעיה. מאז התפתחות הטכנולוגיה והמצאת מכשירי הניווט הקוליים, מצאו המפות המסורתיות את דרכן אל מכלי האשפה, וכיום כל מי שמחזיק במכשיר סלולר מתקדם, או במכשיר ניווט, אינו נזקק להן ומעדיף למצוא את דרכו במרחב דרך מכשירים לוויינים שמאתרים את הדרך בצורה מהירה וללא השקעה.

 

רכבי ליסינג ותוכנות ניווט

בעשור האחרון, אחוזים ניכרים מהאוכלוסייה נחשפו לשיטות רבות ומגוונות של השכרת רכב בישראל ורכישת רכבים בדרכים שונות, לרבות: טרייד אין, ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי (יש לציין את טרייד אין שברולט כבעל שיטה נוחה במיוחד) ועוד. גם חברות השכרת הרכבים שמו להם למטרה להקל על הנהג הישראלי ובכל אוטו על פי דרישה, ניתן להוסיף תוכנות שונות ומגוונות המאפשרות לנהג לנווט את דרכו בצורה מהירה קלה ובטוחה.
מכשירי הניווט מאפשרים לנהג להיכנס אל הרכב, להזין אל המכשיר את היעד איליו הוא רוצה להגיע (מבלי לבזבז זמן שהולך לאיבוד בחיפוש היעד המבוקש). מהרגע בו הדלקתם את מכשיר הניווט, הוא מאתר את המיקום בו אתם נמצאים ולאחר שהזנתם את הכתובת המבוקשת, הוא מנחה אתכם צעד אחר צעד על מנת שתגיעו ליעדכם בדרך הקלה ביותר.

 

מכשירים תוכנות ניווט והקשר ביניהם

ישנם מכשירי ניווט רבים ומגוונים, אך ישנן גם תוכנות ניווט רבות בהן ניתן להשתמש. כל תוכנת ניווט שונה מהאחרת, הן מבחינת הצגת הנסיעה, דיבוב דרכי הנסיעה, הגרפיקה, מתי יש להשתמש בבולמי fox ועוד. לא כל אדם מתחבר לתוכנה ספציפית, כמו שלא כל אדם מתחבר למכשיר ספציפי ועל מנת שתצליחו לבחור את התוכנה הנכונה לכם, כדאי להתרשם ממנה עוד לפני שאתם בוחרים לרכוש או לשכור אותה.

 

האם כל רכב בהשכרה מגיע עם תוכנת ניווט

בכל חברת השכרה או ליסינג יש את האופציה לקבל מכשיר ניווט בהתאם לבקשתכם, אך חשוב שתשימו לב כי בעבור השכרת תוכנת הניווט, תאלצו להוסיף להשכרה סכום כסף ידוע מראש, אותו יציגו לכם בחברת השכרת הרכבים אליה ניגשתם ושממנה בחרתם לקחת רכב.
את המכשיר תשכרו בהתאם לשימושו ועבור כל יום תשלמו את הסכום המבוקש. המחיר אינו קבוע והוא משתנה מחברה אחת לאחרת, כמו גם באשר לסוג מכשיר הניווט. ישנם מכשירי ניווט יקרים יותר אותם תוכלו לשכור ומאידך ישנם מכשירי ניווט זולים יותר, כך שחשוב לברר את טווח המחירים מבעוד מועד.

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: